İstanbul Nakliyat Firmaları

İstanbul Nakliyat Firmaları

Firmamız RIFATOĞLU NAKLİYAT evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir. Aldığımız her taşımacılık işinde titizlikle hareket ederiz. Kadromuz da bulunan kalifiye elemanlar, ekspertizler, taşıma araçları ile en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Deneyimli ve çalışkan kadromuz ile Türkiye'nin hemen hemen her şehrin evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.  Rıfatoğlu nakliyat şirketi ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı ve depolama hizmeti olarak kaliteli ve güvenli hizmeti siz müşterilerine en iyi şekilde sağlamanın güven ve mutluluğunu yaşamaktadır. Rıfatoğlu nakliyat şirketinin gerekli tüm donanımlara ve yetki belgesine sahip K1 ve K3 belgesi bulunan nakliyat araçlarının içleri özel olarak tasarım sağlanmış ve raf sistemi ile dizayn edilmiştir. Euro 5 motora sahip olan araçlar son teknoloji ile üretilmiştir. 2006 yılında araçlarına Mercedes Atego araçlarını ilave ederek araç donanımını hızla güçlendirmeye devam etmektedir. Araçlar kırılabilecek eşyaların sağlam bir şekilde korunabilmesi için içerisinde özel alanlar bulundurmaktadır. Şoförler işe alınmadan önce kişilik testinden geçirilmektedir. Nakliye; talep edilen ürünlerin belirtilen yerden alınıp müşterinin istediği yere taşınması işlemine verilen isimdir

En ufak  bir sıkıntıda müşteriye destek ve yardım etmektedir. Rıfatoğlu Nakliyat tarafından ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı, para kasası taşımacılığı, asansörlü taşıma, eşya depolama hizmetleri verilmektedir. İstediğiniz bütün hizmeti önem ve titizlikle vermektedir. Rıfatoğlu nakliyat verdiği hizmeti çözümlerle kolaylaştırıyor. En önemlisi size yapacak işin kalmaması. Rıfatoğlu Nakliyat bir taşımada gerekli olan tüm aşamaları kendisi tarafından yapmaktadır. Mobilya, elektronik, süs eşyaları ofis malzemeleri gibi eşyaları Rıfatoğlu nakliyat nakliye edecektir.Eşyaların uygun şekilde ambalajlanarak toplanması, taşınması yerleştirilmesi ve tüm bu süreçler içinde garanti kapsamında olması müşteri memnuniyetini artırır.Taşıma işlemi sıkıcı bir süreçtir müşteri tarafından. Rıfatoğlu Nakliyat ile bu sıkıcılık tarihe karışıyor. Hizmetin en iyisini veren Rıfatoğlu nakliyatta pişman olan yoktur. Uzun yılların verdiği tecrübemiz, kazandığımız müşterilerimiz ve yaptığımız işler ile alanımızda en iyi olmak yolunda ilerliyoruz. Siz de bu yolculukta yanımızda olmak istiyorsanız eşyalarınızı güvenle bize teslim ederek depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Nakliye işlemi hem pratiklik hem de dakiklik gerektirir. Sizlere kaliteli hizmet sunmak için; uzman kadrosu, yerinde ve zamanında teslimat, uygun fiyat, geniş araç filosu gibi özelliklerimizi güçlü tuttuk. Eşyalarınız zarar görmemesi için kaliteli paketleme işlemi yapılmaktadır. Sizde Rıfatoğlu Nakliyata ulaşın farkı kendiniz de görün.

 

Tüm hakları Rifatoglunakliyat.com.tr'ye aittir. 2016 evden eve nakliyat