İstanbul Nakliyat Fiyatları

İstanbul Nakliyat Fiyatları

İstanbul Nakliyat Fiyatları ve Nakliye fiyatları çok olsa da, sizlere en özel yetiştirilmiş elemanlar ile hizmet veren ve bu elemanların yıllardır bu işi yaparak uzman olduklarını bilmenizde, sizin için en güvenilir ve en rahat verici taşıma olacaktır. Sigortalı güvenli ve uzman ekiple taşınmak haliyle biraz maliyeti yüksek olabilir. Türkiye’nin en uzman ekibiyle taşıma işlemi yapılmaktadır. Nakliye işi oldukça zor bir iştir. Uğraş gerektirir. Biz bu zorlukların üstesinden gelip müşteriyi memnun ediyoruz.

Fiyat konusunda eşyanın nereden nereye gittiği de önemlidir.Mesafe ile maliyet artar. Evinizin hacmi ve gidecek personel sayısıdır. Personel hesaplarken de evinizde kaç kat inip çıkacak personel olacağıdır.Eşyanızın hacmi, eşyanızı taşıyacak araç sayısı ve büyüklüğü buda personel sayısını gösterir. Mesafeler nakliyat firmalarını hesaplamada kullanılır.İnternet sitemizdende görebilirsiniz. ”Kaç paraya taşınırım?” diye düşünenler bize ulaşıp eşyaların büyüklüğünü, mesafeyi kat sayısını belirterek öğrenebilirler. Örneğin; İstanbul-Pendikten İstanbul Kadıköy fiyat aralığı 400-700 arasıdır. Rıfatoğlu nakliyat şirketi 7/24 hizmet vermektedir yani diledğiniz her saat arayarak firmamiz ile iletişime geçebilirsiniz. Nakliye hizmeti büyük önem ve titizlikle yapılır. Müşteri memnuniyetinin yani sıra verdiği hizmetlerin en uygun fiyat ile müşteriyle buluşmasını sağlamaktır. Birbirinden farklı Nakliye seçenekleri ile seçimi sizlere bırakmıştır. Bu nakliye sistemleri eşya ölçüsü ve hacimlere göre değişiklik göstermektedir.

Rıfatoğlu Nakliyat ,İstanbul’da verdiği Nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ve güvenirliği sağlamak için çalışmaktadır. Eşyaların alındığı şekli ile muhafaza edilmesi ve saklanması en önemli iş prensiplerimizin başında gelmektedir. Nakliye hizmeti alınırken bir ürün değil de hizmet alındığı, bu hizmetten de fiyat belirleyen unsurların zaman, emek, mesafe ve kalite olduğu ve her taşınan evin aynı hizmet boyutunda olmadığı bilinmelidir.

FİYAT HESAPLANIRKEN ;

Evin oda sayısı

İl veya ilçe nereden, nereye

Kaçıncı kat

Asansör

Monte ve demonte edilecek eşya sayısına bakılır.

 

Tüm hakları Rifatoglunakliyat.com.tr'ye aittir. 2016 evden eve nakliyat