Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Malteper’de Güvenli Bir Taşıma Sistemi

İstanbul Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmeti veren Rıfatoğlu Evden Eve Nakliyat olarak firmamız tarafından güvenli bir taşıma ağı hazırlamış bulunuyoruz. Özel yetiştirilmiş taşıma personellerimiz ile asansör kurulacak durumlarda bina girişini iyi bir şekilde seçerek asansörlü taşıma sistemi ile hiçbir şekilde eşyalarınızda bir çizilme ve kırılma olmadan taşıma yapmaktayız.

Aynı zamanda eşya depolama firması olan Rıfatoğlu Nakliyat Maltepe evden eve nakliyat firmaları olarak Kırılacak ve çizilecek eşyalar iyi bir eşya depolama sistemiyle güzelce paketlenerek taşınmaktadır. Çizilmeye ve kırılmaya karşın paketleme yaparken çarpmaya dayanıklı paketleme trafikte birbirine çarpan eşyaların hasar görmemesi için itina ile yapılmaktadır.

Şehir içi taşımacılık bir gün içerisinde bitirilebilecek kapasitede olurken, şehirlerarası taşımacılık ise mesafelerin uzunluğu sebebi ile bir miktar zaman almaktadır. Gidilecek yolun iyi hesaplanması, iyi bir paketleme sisteminin olması ile olabilecek mesafe süreleri de ayarlanarak eşyalar kısa zamanda taşınabilmektedir.

Maltepe  Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bilindiği üzere insanlar kendi semtlerinde bulunan nakliye firmalarını aradıklarında anahtar kelime yada lokasyon sonuçlu firmalar çıkmaktadır Maltepe Evden eve nakliyat yapma hususunda kendi bünyesinde yetiştirdiği elemanları ile İstanbul ve Türkiye içinde ev ve ofis taşımacılığı yapan Rıfatoğlu Nakliyat, güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşınmak istediğiniz yeni evinize sizin için taşır.

Taşıma yapılmadan önce 444 75 24 telefondan 7 /24 arama yapabilir evinizi taşıyabilmeniz için ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

Eşyalarınız Zarar Görmeden Taşınabilir

Tüm ev eşyalarının taşınma aşamasında zarar görmemesi için mutlaka daha önce taşıma yapmış olan Maltepe evden eve nakliyat firması tavsiye  edevilecek bir arkadaşından fikir alabilirsiniz.  Rıfatoğlu Nakliyat hizmetinde yapılacak olan hizmet esnasında ambalajlı olarak taşıması mecburidir. Beyaz eşyalarda yani buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, kurutma makinesi, dondurucu gibi eşyaların çizilmesinden veya vurulmasından doğacak olan sorunlar çirkin bir şekilde kalıcı sorunlardır. Bazı taşımalar sonrasında bu tip eşyaların bazıları kullanamaz hale gelebilir.

Karton kutulara veya baloncuklu naylon paketleme sistemi ile sarıldığında beyaz eşyalarınız korunaklı olarak taşınabilir. Hiçbir çizik veya vurulmuş yeri olmadan beyaz eşyalarınızı aynı şekilde kullanabilirsiniz.  Sizde doğru bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Maltepe  Evden Eve Nakliyat hizmeti verdiğimiz Mahalleleri.

·         Altayçeşme Mahallesi

·         Altıntepe Mahallesi

·         Aydınevler Mahallesi

·         Bağlarbaşı Mahallesi

·         Başıbüyük Mahallesi

·         Büyükbakkalköy Mahallesi

·         Cevizli Mahallesi

·         Çınar Mahallesi

·         Esenkent Mahallesi

·         Feyzullah Mahallesi

·         Fındıklı Mahallesi

·         Girne Mahallesi

·         Gülensu Mahallesi

·         Gülsuyu Mahallesi

·         İdealtepe Mahallesi

·         Küçükyalı Mahallesi

·         Yalı Mahallesi

·         Zümrütevler Mahallesi

 

 

·    

Tüm hakları Rifatoglunakliyat.com.tr'ye aittir. 2016 evden eve nakliyat