Zümrütevler Nakliyat Firmaları

Zümrütevler Nakliyat Firmaları

Maltepe Zümrütevler Evden Eve Nakliyat

Maltepe Zümrütevler Evden Eve Nakliye sektöründe çok uzun süreden beri talep edenlere hizmet veren RIFATOĞLU Nakliyat taşımacılık hizmetini bilinçli bir taşımacılık yaparak sürdürmektedir. Taşınacak tüm eşyaların taşındığı alanlardan yerin yeni nakil edilecek alanlara kadar tüm hizmet içi kalitesini en yüksek seviyede tutmaya ve taşıma hizmeti sonrasında müşteri memnuniyetini garantilemeyi hedeflemiş bir yapıda çalışmaktadır.

Zümrütevler Evden eve nakliyat, ve  şehirlerarası nakliyatlarda, müşterinin evin adresini söylemesinden sonra eve gönderilen ücretsiz bir eksperin ev kontrolünü ve planlamasını yaparak hangi eşyalar için taşıma hizmeti verileceğine karar verilir.

Zümrütevler nakliyat firmaları  hususunda da evdeki eşyaların tamamen toplanması, taşınması, araçlara yüklenmesi nakliye firması tarafından yapılmaktadır. Görülen ev eşyalarından sonra anlaşma yapılarak tüm eşyaların taşınması hususunda ve gidecek adresin belirlenmesinden sonra fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

444 75 24 Numaralı Telefondan Bize 7 /24 Ulaşabilirsiniz

İstediğiniz zaman 444 75 24 numaralı telefondan arayarak ne kadar eşya ve ne kadar yolda taşıtacağınızı bize bildirdikten sonra hem fiyat alabilir, hem de nasıl bir taşıma sistemi kullandığımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Eşya depolama sistemi isterseniz cam eşyalar hususunda kendiniz de yapabilirsiniz. İsterseniz uzman ekiplerimizin yapmasını da tercih edebilirsiniz. Güvenli bir taşıma sistemi ile şehirlerarası ve şehiriçi nakliyat yapılırken söz verilen süreye de bizim tarafımızdan dikkat edilmektedir. 

Tüm hakları Rifatoglunakliyat.com.tr'ye aittir. 2016 evden eve nakliyat